PARTIA SOCIALISTETË FUNDITRikonstruksioni i 106 shtëpive dhe 49 banesave në Zall Herr, Tiranë

10 Shkurt, 20210

Kryeministri Edi Rama, i cili së bashku me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte në Zall-Herr, ku ka vizituar një familje e cila është futur në shtëpinë e rindërtuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Rama u shpreh se puna për rindërtimin nuk mund të quhet propagandë, duke shtuar se është detyrë parësore e kësaj mazhorance për t’iu gjendur sa më pranë njerëzve më në nevojë sot, familjeve që kanë humbur shtëpitë nga tërmeti.
Fushatë elektorale me investimet e buxhetit

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *