PARTIA SOCIALISTETË FUNDITKryeministri Edi Rama në Bubq ku pa nga afër punimet për rindërtimin

10 Shkurt, 20210

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Bubq ku pa nga afër punimet për ndërtimin e 75 shtëpive dhe pallateve 4-katësh, ndërsa njofton se themelet e shkollës së re sapo kanë përfunduar e po hidhet pllaka e katit të parë.
“Bubq, Krujë – Pas përfundimit të krejt infrastrukturës nis puna për ndërtimin e 75 shtëpive dhe 7 pallateve katërkatësh, ndërkohë që themelet e shkollës së re sapo kanë përfunduar e po hidhet pllaka e katit të parë”, shkruan Rama.
Fushatë elektorale me investimet e buxhetit

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *