PARTIA SOCIALISTETË FUNDITE vijuam programin e rindërtimit të 300 qendrave, pavarësisht pandemisë

20 Janar, 20210

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë inspektuar qendrën e re shëndetësore në Rrogozhinë, e sapo rikonstruktuar, në kuadër të programit kombëtar të 300 qendrave shëndetësore.
Fushatë elektorale me investimet e buxhetit

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *