PARTIA SOCIALISTEPOLIFAKTIAeroporti i Kukësit është gati

15 Prill, 20210

Ne do ta bëjmë Shqipërinë me 4 aeroporte.. Aeroporti i Tiranës do rinvestohet me 2 terminale dhe një pistë që të realizojmë ambicien që Air Albania-n ta çojmë edhe në Nju-Jork. Kemi një aeroport në Vlorë, me Pacollin dhe një konsorcium të rëndësishëm dhe një tjetër në Sarandë.
Premtim për infrastrukturën aeroportuale

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *