PARTIA DEMOKRATIKEPOLIFAKTITË FUNDITVarfëria në tërësi do të ulet brenda mandatit tonë të parë me 50%

28 Janar, 20210

Basha prezanton programin ekonomik: 110 mijë vende të reja pune, taksa mbi të ardhurat 9 për qind, ulim çmimin e energjisë dhe karburantit.Me sloganin “Shqipëria fiton”, kryedemokrati u shpreh se qëllimi kryesor i këtij programi është rimëkëmbja e ekonomisë. Basha u shpreh se në fokus është familja, duke theksuar se në mandatin e tij të parë varfëria do të ulet me 50%.
Do t’ju vijmë në ndihmë të gjitha familjeve shqiptare.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *