PARTIA SOCIALISTEPOLIFAKTIQendra e re e Turizmit në Korçë

29 Janar, 20210

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Korçë në kantierin e qendrës së re të Turizmit. Rama shkruan se kjo është e treta e këtij lloj pas atyre të Valbonës dhe Vermoshit.“Korçë – Në kantier Qendra e Re e Turizmit, e treta e këtij lloji pas atyre të Valbonës e të Vermoshit, pronë publike e Fondit Shqiptar të Zhvillimit PunëJoGjumë S’ka Kohë Për Pushim”, shkruan Rama.Rama u shpreh se kjo qendër do i japë adresë strukturave akomoduese për turistët në këtë zonë. Ndalur tek afati i punimeve, Rama shtoi se shpreson që Krishtlindjet të jenë pa maska.
Premtim elektoral për Turizmin

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *