EKONOMIAPD 2021ShëndetësiaPaga e infermierëve do të bëhet 700 Euro dhe e mjekëve do të bëhet 1.200 Euro, për mjekët specializantë do të bëhet 950 Euro

7 Mars, 20210

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *