PARTIA DEMOKRATIKEPOLIFAKTIBrenda dy viteve i jepet fund procesit të legalizimit, dhe do të marrim përsipër të gjitha përgjegjësitë që ju premtuam shqiptarëve me ligjin fillestar të legalizimeve

15 Prill, 20210

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *