PARTIA SOCIALISTETË FUNDITBE është destinacion i patjetërsueshëm i PS-së. Ja çfarë premton në fushën e bujqësisë

13 Prill, 20210

Një paketë e madhe është gati të lëvrohet dhe një tjetër masë e rëndësishme financiare do të vihet në dizpozicion të atyre që duan të rrisin eksportet.Në mandatin e 3 pa asnjë dyshim do shkojnë mbi një miliardë euro eksportet bujqësore se e kemi shtruar rrugën dhe tani duhet të vazhdojmë.
Premtim për bujqësinë dhe integrimin

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *