PARTIA DEMOKRATIKETË FUNDITBrenda 6 muajve të parë të qeverisjes së djathtë do të ndërhyhet dhe përmirësohet legjislacioni penal, administrativ, civil dhe ai noterisë për të garantuar akses të barabartë për këtë kategori në çdo fushë

13 Prill, 20210

Lista e ligjeve dhe e koncesioneve që Lulzim Basha është zotuar se do i anulojë pas 25 Prillit është e gjatë, por së fundmi është shtuar edhe sistemi i fiskalizimit, të cilin demokratët e konsiderojnë aferë korruptive, e cila duhet hetuar.
Premtime për anullimin e ligjeve

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *