PARTIA DEMOKRATIKETË FUNDITBasha takon gjimnazistët: Prioriteti im jeni ju dhe jo 10 oligarkët

4 Janar, 20210

Ikja e të rinjve, tarifat e studimit dhe siguria në shkolla për shkak të koronavirusit ishin disa nga shqetësimet që gjimnazistë të kryeqytetit i parashtruan kreut demokrat, Lulzim Basha, gjatë një bashkëbisedimi me të.Basha tha se prioriteti i tij janë të rinjtë dhe qytetarët shqiptarë dhe jo 10 oligarkët.
“Prioriteti im jeni ju të rinjtë, jo 10 oligarkët, prioriteti im janë shqiptarët, jo 10 oligarkët”.

 

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *