PARTIA SOCIALISTEPOLIFAKTINë Tetor 2021 përfundon Unaza e Madhe e Tiranës

7 Shkurt, 20210

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku kanë inspektuar punimet e Unazës së Madhe të Tiranës konkretisht në lotin 1. Nga inspektimet kanë bërë të ditur se punimet e lotit 1, mund përfundojnë nga tetori i këtij viti.Në mes të marsit do kemi lehtësim të madh. Në dhjetor 2021 përfundon e gjitha. Në fakt mendojmë ta mbarojmë më parë nga tetori, të paktën lotin 1”, tha ministrja bashkë me inxhinierin.
Premtim elektoral për infrastrukturën

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *