Programi 2013-2017 Qeveria Rama 1ShëndetësiaBrenda vitit të parë kontrolli bazë i përvitshëm për çdo shqiptar mbi 40 vjeç

7 Mars, 20210

Statusi:Përmbushur


Referencat për vlerësimin
Media
Arsyeja për vlerësim, sipas Metodologjisë
I përmbushur – Premtimi/programi është i saktë dhe nuk ka asgjë të rëndësishme që mungon

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *